775 608 402 Volejte denně
Drobečková navigace

Hlavní stránka > Služby > Na zlato a šperky jsme specialisté !

Na zlato a šperky jsme specialisté!

U nás nakoupíte zlato levně a s velkým výběrem. Naše nabídka zlatých šperků je v okolí jedinečná. Oproti nákupu nových šperků ve zlatnictví ušetříte až 60% z ceny. U nás navíc mají šperky svoji duši a příběhy. Můžete si u nás vybrat starožitné šperky, dámské a pánské prsteny, dámské a dětské náušnice, pánské a dámské náramky, řetízky a přívěsky i zakázkové výrobky brože, spony atd. Veškeré šperky prochází chemickým a mechanickým čištěním a také vizuální a chemickou kontrolou pravosti ryzosti. Všechny šperky jsou opuncovány platným puncem. Fotografie šperků se mohou drobně lišit od skutečné barvy, které je způsobeno nasvícením šperků a jejich kamenů při focení.

Vše, co vidíte na našich stránkách, je skladem. Při návštěvě prodejny si můžete vše také vyzkoušet. Doporučujeme osobní návštěvu.

Denně vykupujeme nové kousky – zaregistrujte se na našich stránkách www.zastavarnabazarkm.cz ,ať vám něco výjimečného z nově vystaveného zboží  neuteče

Když se vám šperk už omrzí, rádi ho vykoupíme zpět nebo vyměníme za jiný.

Máte doma nenošené nebo poškozené šperky?  Výhodně je odkoupíme nebo započítáme protihodnotou.

Pokud si s prodejem zlata zároveň vyberete něco nového pro radost nebo dárek pro blízké -  zvýšíme výkupní cenu šperku protihodnotou o 10% oproti standartním podmínkám.

Na Vaše zlato Vám také kdykoliv poskytneme půjčku za výhodných podmínek, takže je nemusíte rovnou prodávat a přitom můžete mít jejich finanční hodnotu k dispozici.

Více o podmínkách výkupu zlata poštou najdete na služby/korespondenční výkup:

www.zastavarnabazarkm.cz/index.php?oid=4416988

Každý rok Vám šperky od nás zdarma profesionálně vyčistíme ultrazvukem a přeleštíme, ať´ se z jejich krásy můžete těšit dlouhé roky.

Běžné poštovné 140,-Kč. 

Do zahraničí posíláme zboží pouze po platbě předem na účet

Při objednávce nad 3000,-Kč  poštovné zdarma

Menu

Vyhledat v katalogu

Výkup zlata

Vykupujeme a zastavujeme zlato ZA NEJVYŠŠÍ CENY
až 1300 Kč za 1/gram zlata 999/1200
585/1000 - 14 karátů - běžné šperky - vykupujeme až za 750,-Kč
Vykupujeme vše - šperky, zlomky, čištěné dentální náhrady.

U nás můžete také zakoupit ty nejhezčí vybrané šperky z našich výkupů.

Půjčky na zlato jen 3 % úrok

Potřebujete finanční hotovost?

Navštivte zastavárnu a bazar EMPIRE v Kroměříži . Zastavujeme a vykupujeme zlato, zlaté šperky i zlomkové, zubní dentální náhrady, zlaté mince, elektroniku, mobilní telefony, notebooky, LCD LED TV, kamery, konzole, X-box, PSP, PS 4, PS HRY, hudební nástroje a další to vše můžete dát do zástavy nebo prodat.
Aktivně hlídáme výkupní ceny abyste od Nás dostali vždy nejlepší nabídku !

 

Zastavarna Bazar