image

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Služby > Na zlato a šperky jsme specialisté !

Na zlato a šperky jsme specialisté!

U nás nakoupíte zlato levně a s velkým výběrem. Naše nabídka zlatých šperků je v okolí jedinečná. Oproti nákupu nových šperků ve zlatnictví ušetříte až 60% z ceny. U nás navíc mají šperky svoji duši a příběhy. Můžete si u nás vybrat starožitné šperky, dámské a pánské prsteny, dámské a dětské náušnice, pánské a dámské náramky, řetízky a přívěsky i zakázkové výrobky brože, spony atd. Veškeré šperky prochází chemickým a mechanickým čištěním a také vizuální a chemickou kontrolou pravosti ryzosti. Všechny šperky jsou opuncovány platným puncem. Fotografie šperků se mohou drobně lišit od skutečné barvy, které je způsobeno nasvícením šperků a jejich kamenů při focení.

Vše, co vidíte na našich stránkách, je skladem. Při návštěvě prodejny si můžete vše také vyzkoušet. Doporučujeme osobní návštěvu.

Denně vykupujeme nové kousky – zaregistrujte se na našich stránkách www.zastavarnabazarkm.cz ,ať vám něco výjimečného z nově vystaveného zboží  neuteče

Když se vám šperk už omrzí, rádi ho vykoupíme zpět nebo vyměníme za jiný.

Máte doma nenošené nebo poškozené šperky?  Výhodně je odkoupíme nebo započítáme protihodnotou.

Pokud si s prodejem zlata zároveň vyberete něco nového pro radost nebo dárek pro blízké -  zvýšíme výkupní cenu šperku protihodnotou o 10% oproti standartním podmínkám.

Na Vaše zlato Vám také kdykoliv poskytneme půjčku za výhodných podmínek, takže je nemusíte rovnou prodávat a přitom můžete mít jejich finanční hodnotu k dispozici.

Více o podmínkách výkupu zlata poštou najdete na služby/korespondenční výkup:

Korespondenční výkup - zde

Každý rok Vám šperky od nás zdarma profesionálně vyčistíme ultrazvukem a přeleštíme, ať´ se z jejich krásy můžete těšit dlouhé roky.

Pojištěné poštovné České pošty činí od 160,-Kč, dle hodnoty a váhy zásilky. Posíláme i přes Zásilkovnu, kde ušetříte na poštovném, cena pojištěného poštovného dle hodnoty zásilky od 99,-Kč / zásilky pouze do 5000,-Kč/

Do zahraničí posíláme zboží pouze po platbě předem na účet

Při objednávce nad 5000,-Kč  poštovné zdarma