image

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Služby > Zástavy

Zástavy

Zástava slouží k zajištění půjčky, kterou Vám poskytneme. Vámi nabízené zboží ohodnotíme podle aktuální tržní ceny, stáří, opotřebení, dostupnosti dokladů o jejím nabytí / účtenek, záručních listů / Půjčku, kterou Vám za zboží - zástavu nabídneme se budou velmi pravděpodobně pohybovat v rozmezí 30 – 50% aktuální tržní ceny.

Nejlčastěji používáme srovnávač cen www.zbozi.cz, www.heureka.cz atd.

Například : Tablet Samsung prodejní cena nového zboží je 10 000,- , můžeme vám půjčit od 3000,- do 5000,-Kč podle toho zda bude se zárukou, zda bude celé příslušenství atd

Pro stanovení orientační ceny Vaší zástavy je nutné zástavu vidět, pak je odhad ceny nejpřesnější. Obecně se můžete informovat i telefonicky nebo emailem 

Vyhrazujeme si právo odmítnout zastavit zboží podezřelého původu nebo značně opotřebované.

Zlato

Pro stanovení ceny zlata používáme aktuální burzovní cenu. Tuto cenu denně sledujeme na webu kurzy.cz . Zlato a zlaté šperky jsou v našem bazaru nejčastější a nejpohodlnější zástavou. Jsou malé a mají velkou cenu. I za malý šperk o váze několika gramů, můžete dostat půjčku, která vyřeší vaši momentální finanční tíseň. Máme mnoho stálých zákazníků, kteří využívají svůj šperk k pravidelným půjčkám

Na zlaté šperky a zlaté zboží poskytujeme bezkonkurenční zvýhodněný úrok jen 4 %

Například : Zastavíte zlatý prsten 14 karátů 585/1000 o váze 2,5 gramu , my Vám poskytneme půjčku 1000,-Kč a za týden zaplatíte jen 40,-Kč

Mobilní telefony, počítače, notebooky, netbooky, tablety a monitory a elektronika

V případě zástavy mobilního telefonu, notebooku, tabletu  je třeba mít  i baterii a nabíječku. 

Rádi Vám nabídneme zástavu televizí, digitálních  zrcadlovek , set top boxů, herních konzolí PS 4, PS 5, PSP, X-box ,Nintendo  zastavujeme také hry k těmto konzolám. Dále zastavujeme HUDEBNÍ NÁSTROJE, kytary, klávesy a další.
Zástavní cenu určujeme dohodou v bazaru, před sepsáním zástavní smlouvy.

Ostatní zástavy

Vždy se Vám budeme snažit vyjít vstříc a poskytnout Vám půjčku formou zástavy. Pokud chcete využít pro půjčku jiné zboží než je tady popsáno, zavolejte nám.

Cena zástavy?

Pokud budete mít ohledně hodnoty zástavy jakékoliv otázky, neváhejte se na Nás obrátit telefonicky nebo emailem, rádi Vám poskytneme jakékoliv další informace.

Kolik za to zaplatíte?

Úrok je stanoven na 4% u zlatého zboží a 5% na ostatní zboží týdně.

Stálým zákazníkům poskytujeme individuální slevy a podmínky.
Pokud zastavíte zlatý prsten o váze 2,5 gramu poskytneme vám půjčku 1000 Kč na 4% úrok.
Za týden tedy zaplatíte za půjčku 40Kč a vrátíte dluh 1000 Kč celkem tedy 1040,-Kč to jsou veškeré náklady.
Žádné další poplatky, žádné sankce za předčasné splacení nebo vedení účtu prostě jen 40 korun týdně za 1000 Kč do výplaty nebo jiného příjmu.
Je to snadné a nemusíte poslouchat řeči typu „ na co to potřebuješ?„ jak to že jsi nevyšla? „ a tak dále. 

Otevírací doba?

Máme pro Vás otevřeno od 8,30 hod - 17,00 hod Po-Pá v sobotu od 9,00-11,30. Potřebujete-li poradit, zavolejte nám, napište email nebo rovnou přijďte.

Volejte  +420 775 608 402 nebo pište info@zastavarnabazarkm.cz