image

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Služby > Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Provozovatel (prodávající):

Empire Music s.r.o.
Dobrovského 170/5
767 01 Kroměříž 

IČO: 27691900

DIČ: CZ27691900

Jednatelka společnosti je Lucie Wiszová. Společnost je zapsána v obchodním rejstříku, vedeného Krajským soudem v Brně oddíl C 52267

telefon: +420 775 608 402

E-mail: info@zastavarnabazarkm.cz

Provozovna: Zastavárna EMPIRE  Kroměříž  –  Dobrovského 170/5, 767 01 Kroměříž

Prodáváme použité zboží: zlaté šperky, elektroniku, výpočetní techniku, hudební nástroje a další

Uzavření kupní smlouvy

Nabídka zboží na stránkách www.zastavarnabazarkm.cz je ukázkou námi prodávaného zboží.

Zboží zakoupené v naší internetové nabídce je použité.

Zájem o zboží projevíte odeslání kontaktního formuláře

O přijetí Vámi zaslaného formuláře Vás budeme informovat následnou komunikací s prodejnou, která bude zasílána prostřednictvím e-mailu nebo Vás budeme kontaktovat telefonicky. Samotná kupní smlouva je následovně uzavřena až v okamžiku odsouhlasení objednávky a odeslání zboží kupujícímu.

Vybrané zboží Vám zašleme na dobírku . Poštovné účtujeme dle nákladů pošty od 170,-Kč podle ceny a váhy zboží. Posíláme i přes Zásilkovnu, kde ušetříte na poštovném, cena pojištěného poštovného dle hodnoty zásilky cca od 99,-Kč / zásilky pouze do 5000,-Kč/

Při objednávce nad 5000,-Kč  poštovné zdarma.

Do zahraničí posíláme zboží pouze po platbě předem na účet

Vrácení peněz v případě zrušení objednávky

Pokud Vám nebude vyhovovat můžete jej do 14 dnů vrátit. O tom, že nám zasíláte zboží zpět nás prosím informujte emailem nebo telefonicky, urychlíte tak vyřízení vašeho požadavku.

Potom zašlete zboží doporučeně na adresu provozovny: Zastavárna Empire – Dobrovského 170/5,Kroměříž  767 01.

Uveďte i číslo účtu, kam Vám kupní cenu pošleme zpět po odečtení námi zaplaceného poštovného, kdy nám vznikly náklady na objednávku.

Zboží a záruka

Záruka na použité zboží je 12 měsíců

Při prodeji použitého zboží prodávající ze zákona neodpovídá za vady, které se projeví později, než při převzetí zboží. U prodeje použitého zboží se záruka nevztahuje na vady odpovídající míře používání nebo opotřebení , které měla věc při převzetí kupujícím. Záruku poskytujeme 12 měsíců od převzetí zboží kupujícím. Prodávající odpovídá podle § 616 odst. 1 obč. zák. pouze za vady, které prodávaná věc má již při převzetí (což musí kupující prokázat), přičemž se za takové vady nepovažují vady odpovídající míře běžného opotřebení. Pokud se však vada vyskytne v prvních dvanácti měsících (§620, 626 o.z.) po převzetí zboží, musí prokazovat prodávající, že vada vznikla teprve po převzetí zboží - pokud to neprokáže, zákon stanoví v § 616 odst. 4 vyvratitelnou domněnku, že se jedná o vadu, která již existovala v době převzetí. Nejde však o záruku (tou je totiž odpovědnost za vady, které se projeví až po převzetí zboží).

Pokud zjistíte, že výrobek má závadu, před jeho zasláním na reklamaci nám popište problém na náš e-mail info@zastavarnabazarkm.cz, nebo nám zavolejte +420 775 608 402 .Často se stává, že závada se dá velmi snadno odstranit po telefonu .