image

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Zboží

Zboží

V našem bazaru můžete nakupovat použité zboží za výhodné ceny . Zboží si u nás můžete vyzkoušet nebo si všechny funkce v klidu odzkoušet doma.

Vykupujeme zboží v co nejlepším stavu a pokud možno se zárukou nebo kompletním příslušenstvím. Prodáváme pouze vyzkoušené a ověřené produkty.

Zboží můžete také objednávat online z našeho webu. V našem sortimentu naleznete zlaté šperky, notebooky, tablety, mobilní telefony, fotoaparáty, kamery, herní konzole a spoustu dalšího...


 • Mobilní telefony

  Mobilní telefony v bazaru jsou jedním z nejčastěji vyhledávaného zboží. Pokud hledáte svůj oblíbený typ na který jste zvyklý můžeme vám pomoci. Nabídka se denně mění, proto je lepší přijít se podívat a vyzkoušet si vybraný typ telefonu na místě. Často se v naší nabídce objevují i nové telefony se zárukou, ale také starší osvědčené modely. U použitých telefonů bývá nejčastěji slabým místem opotřebovaná baterie. Pokud  tento problém při testování objevíme, objednáváme baterie do telefonu nové ještě před jeho vystavením do prodeje.

 • Fotoaparáty / kamery

   

  Bazar fototechniky a fotopříslušenství je také součástí naší nabídky

  Přímo v prodejně nabízíme digitální zrcadlovky, digitální kompakty, objektivy a další

  Fotoaparáty jsou použité a dbáme na jejich dobrý stav. Většinou jde o zánovní zboží. Často se jedná o nevhodný dar nebo jen nevyužitý fotoaparát, který ještě dobře poslouží. Dostává se k nám i nové zboží v kompletním balení se zárukou. Nejčastěji se v nabídce objevují značky Canon, Nikon , Olympus, Panasonic, Sony

  Vykupujeme a zastavujeme digitální zrcadlovky, digitální kompakty, objektivy a další za nejvýhodnější ceny v Kroměříži

 • Notebooky / tablety

  Bazar PC, notebooku, tabletu, netbooku, monitoru

  Počítače tvoří velkou část naší nabídky a také jsou oblíbenou formou zástavy .

  Všechny počítače a notebooky před prodejem zkoušíme, testujeme jejich funkce a provádíme servis, abychom Vám nabídly kvalitní počítač připravený k práci.

  I Vám dáváme po zakoupení lhůtu na odzkoušení u Vás doma

  Vykupujeme a zastavujeme veškerou vypočetní techniku , notebooky, tablety, stolní počítače, monitory, netbooky za nejvyšší ceny v Kroměříži

 • Herní konzole / Playstation, XBOX, PS, PSP, hry

  Bazar herních konzol, Xboxu, Playstationu  PSP, PS2, PS3, PS4 a her  

  Herní konzole tvoří velkou část naší nabídky a také jsou oblíbenou formou zástavy .

  Všechny PSP, Playstationy, X boxy před prodejem zkoušíme, testujeme jejich funkce, abychom Vám nabídli kvalitní herní konzoli připravenou k zábavě a hraní.

  I Vám dáváme po zakoupení lhůtu na odzkoušení u Vás doma

  Vykupujeme a zastavujeme veškeré herní konzole playstationy PS2, PS3,PS4 , Xboxy, PSP a HRY za nejvyšší ceny v Kroměříži

 • Minerály/ kamínky

  Nabízíme krásné opracované minerály z nošených šperků. 

  Kamínky jsou vyčištěné a můžou sloužit k dalšímu zpracování. Může se někde objevit malá odřeninka, ale většinou je pouhým okem neviditelná.

  Fotografie kamínků se mohou drobně lišit od skutečné barvy drahokamů, které je způsobeno nasvícením minerálů při focení.